KONST / Litografier / Färglitografi 8703495
nr 870 3495
Felix Hatz
(1904-1999), Sverige
Färglitografi , Felix Hatz (1904-1999), Komposition, signerad, 65/ 310, motivet: 41 x 55
Felix Hatz, svensk bildkonstnär född 1904, död 1999.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 januari 2014
kl 20:36:23
20/1 20:31:23